SRK50ZSP-W/SRC50ZSP-W İNVERTER Mitsubishi heavy
1783,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 18000 |
| Freon növü | R32 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | SRK50ZSP-W / SRC50ZSP-W |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 4.5 kw |
| İsitmə Gücü | 5 kw |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Daxili blokun ölçüləri | 267x783x210 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 595x780(+62)x290 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 7,5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 36 kq |
| Gərginlik | 220/240 V |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri