SLZ-M60L / SLP-2FALM-24 000BTU Mitsubishi electric
1750,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 24000 |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 32-43 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 245-570-570 mm |
| Növ | Multi sistemin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| Soyutma Gücü | 5.7 KW |
| İsitmə Gücü | 6.4 KW |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri