PEAD-M100JA/PUHZ-P100VKA/PAC-YT52CRA-44000BTU Mitsubishi electric
6200,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric Kanal tipli Kondisioner |
| Zəmanət | 24 ay |
| Növ | Kanal tipli kondisioner dəsti / Yüksək təzyiqli |
| BTU | 44000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PEAD-M100JA / PUHZ-P100VKA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 29 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 38 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 250x1400x732 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 981x1050x330 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 39 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 76 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri