PLA-M100EA/PUHZ-P100VKA/PLP-6EA/PAC-YT52CRA (36000BTU) Mitsubishi electric
6369,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| Növ | 4 yönlü kaset tipli dəst |
| BTU | 36000 |
| Model | PLA-M100EA / PUHZ-P100VKA / PLP-6EA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 32-40 dB |
| Freon növü | R410 A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Soyutma Gücü | 9.4 KW |
| İsitmə Gücü | 11.2 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 298x840x840 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 943×950×330 (+30) mm |
| Daxili blokun çəkisi | 24 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 76 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri