PLA-RP125BA/PUHZ-P125VKA/PLP-6BA/PAC-YT52CRA Mitsubishi electric
6900,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 44000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PLA-RP125BA / PUHZ-P125VKA / PLP-6BA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 34-41 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 298x840x840 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 25 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 99 kq |
| Panel | PLP-6BA |
| Panelin ölçüsü | 35x950x950 mm |
| Panelin çəkisi | 6 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri