SRF35ZSZ-W/SRC35ZS-W2 İNVERTER Mitsubishi heavy
2602,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| Növ | Döşəmə tipli |
| BTU | 12000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R32 |
| Model | SRF35ZSZ-W /SRC35ZS-W2 |
| Daxili blokun ölçüləri | 600x860x238 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 540x780(+62)x290 mm |
| Soyutma Gücü | 3.5 kw |
| İsitmə Gücü | 4.5 kW |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri