SRK63ZR-W/SRC63ZR-W INVERTER Mitsubishi heavy
2491,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 21000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R 32 |
| Model | SRK63ZR-W / SRC63ZR-W |
| Kampressor növü | İnverter |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Gərginlik | 220-240 Vt |
| Soyutma Gücü | 1.85 kW |
| İsitmə Gücü | 1.74 kW |
| İstilik gücü: | 1.74 kW |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 54 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 54 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 339x1197x262 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 640 x800 x290 mm |
| Təsir sahəsi | 60 m² |
| Daxili blokun çəkisi | 15.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 47.5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri