SRF25ZS-W/SRC25ZS-W2 İNVERTER Mitsubishi heavy
2433,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 9000 |
| Növ | Döşəmə tipli |
| Freon növü | R32 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | SRF25ZS-W /SRC25ZS-W2 |
| Soyutma Gücü | 2500 W |
| İsitmə Gücü | 2900W |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 39 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 47 dB |
| Xarici blok ölçüləri | 54x84,2x29 sm |
| Daxili blokun ölçüləri | 60x86x23,8 sm |
| Daxili blokun çəkisi | 18 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 35 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri