FDTC35VH/SRC35ZS-W2/RC-E5 İNVERTER Mitsubishi heavy
2379,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 12000 |
| Freon növü | R32 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | FDTC35VH / SRC35ZS-W2 / RC-E5 |
| Soyutma Gücü | 3.6 kW |
| İsitmə Gücü | 4.25 kW |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 30 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 50 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 35 kq |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Gərginlik | 220/240 V |
| Növ | Kasset tipli |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri