PEAD-M100Q / PAC-YT52CRA-32 500BTU Mitsubishi electric
2345,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 32500 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Daxili blokun çəkisi | 39 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 29-38 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 250-1400-732 mm |
| Model | PEAD-M100Q / PAC-YT52CRA |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri