SRK50ZS-WB/SRC50ZS-WA INVERTER Mitsubishi heavy
2329,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 18000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Əsas funksyaları | Soyutma .İsitmə |
| Freon növü | R32 |
| Kampressor növü | İnverter |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Model | Premium seriyalı SRK50ZS-WB / SRC50ZS-WA |
| Soyutma Gücü | 5000 W |
| İsitmə Gücü | 5800 W |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 46 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 52 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 29x87x23 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 59,5x84,2x29 sm |
| Daxili blokun çəkisi | 10 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 36 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri