MSZ-SF42VE-16000BTU İNVERTER Mitsubishi electric
2400,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 16000 |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 3 il |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Növ | Split sistem |
| Model | MSZ-SF42VE |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 4.2 KW |
| İsitmə Gücü | 5.4 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 299-798-195 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 550-800-285 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 10 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 35 kq |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 4.7-9.1 |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (qızdırma), m3/dəq | 4.7-11.4 |
| Zəmanət | Tailand |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri