MSZ-HJ60VA - 22 000BTU İNVERTER Mitsubishi electric
2480,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 22000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 3 İL |
| Model | MSZ-HJ60VA |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 6.1 KW |
| İsitmə Gücü | 6.8 KW |
| Daxili blokun çəkisi | 13 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 55 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 305-923-250 mm |
| Xarici blokun çəkisi | 880-840-330 mm |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 9.3-19.9 |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (qızdırma), m3/dəq | 9.4-19.9 |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 31-50 |
| Səs səviyyəsi (istilik) (min-maks.) (IU), dB(A) | 31-49 |
| İstehsalçı ölkə | Tailand |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri