SRK25ZS-WT/SRC25ZS-WA İNVERTER Mitsubishi heavy
1649,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 9000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İnverter |
| Freon növü | R32 |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Soyutma Gücü | 0.62 kW |
| İsitmə Gücü | 0.74 kW |
| Model | Premium seriyalı SRK25ZS-WT/SRC25ZS-WA |
| Gərginlik | 220-240 V |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 19 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 39 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 9.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 31 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri