MFZ-KJ50VE (18000BTU) Mitsubishi electric
1640,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 18000 |
| Növ | Multi sisteminin döşəmə tipli daxili bloku |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-50 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 600x750x215 mm |
| Soyutma Gücü | 5.0 KW |
| İsitmə Gücü | 4.4 KW |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri