SRK25ZS-WB/SRC25ZS-WA INVERTER Mitsubishi heavy
1614,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 9000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R 32 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | Premium seriyalı SRK25ZS-WB / SRC25ZS-WA |
| Soyutma Gücü | 2500 W |
| İsitmə Gücü | 3100 W |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 39 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 46 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 54 x 84,2 x 29 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 29 x 87 x 23 sm |
| Daxili blokun çəkisi | 9,5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 31 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri