AUX ASW-H24A4/QD3DI- İNVERTER
1120,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 25000 |
| Növ | Split sistem |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Freon növü | R32 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İnverter |
| Model | ASW-H24A4/QD3DI |
| Soyutma Gücü | 6.7 KW |
| İsitmə Gücü | 7.2 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 1090-328-227 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 900-700-350 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 12.5 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 63 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 66 dB |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 1300 |
| Gərginlik | 220/240 V |
| Xarici blokun çəkisi | 39 kq |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri