SRK25ZSP-W/SRC25ZSP-W İNVERTER Mitsubishi heavy
1129,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 9000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R32 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | SRK25ZSP-W / SRC25ZSP-W |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 2.5 KW |
| İsitmə Gücü | 2.8 KW |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Gərginlik | 220-240 V |
| Daxili blokun ölçüləri | 267x783x210 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 540x645(+57)x275 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri