MSZ-AP35VG INVERTER-12 000BTU Mitsubishi electric
1149,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Multi sistem daxili blok |
| BTU | 12000 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 19-42 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 10.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 299-798-219 mm |
| Soyutma Gücü | 3.5 KW |
| İsitmə Gücü | 4.0 KW |
| Rəng: | ağ |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri