PLFY-P125VLMD-E-47 800BTU Mitsubishi Electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 47800 |
| Növ | VRF Sisteminin 2 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | PLFY-P125VLMD-E |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 40-46 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 56 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 1708-634-290 mm |
| Panel | CMP-125VLW-C |
| Panelin ölçüsü | 2010-710-20 mm |
| Panelin çəkisi | 13.0 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri