PLFY-P25VLMD-E-9 600BTU Mitsubishi Electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | VRF Sisteminin 2 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| BTU | 9600 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | PLFY-P25VLMD-E |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-33 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 23 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 776-634-290 mm |
| Panel | CMP-40VLW-C |
| Panelin ölçüsü | 1080-710-20 mm |
| Panelin çəkisi | 6.5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri