PLFY-P80VLMD-E-30 700BTU Mitsubishi Electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 30700 |
| Model | PLFY-P80VLMD-E |
| Növ | VRF Sisteminin 2 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 33-39 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 44 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 1446-634-290 mm |
| Panel | CMP-100VLW-C |
| Panelin çəkisi | 12.5 kq |
| Panelin ölçüsü | 1750-710-20 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri