PMFY-P20VBM-E-7 500BTU Mitsubishi Electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 7500 |
| Model | PMFY-P20VBM-E |
| Soyutma Gücü | 2.2 kw |
| İsitmə Gücü | 2.5 kw |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-35 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 14 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 812-395-230 mm |
| Panel | PMP-40BMW |
| Panelin ölçüsü | 1000-470-30 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri