PMFY-P40VBM-E-14 400BTU Mitsubishi electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 14400 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 33-39 dB |
| Soyutma Gücü | 4.5 KW |
| Növ | VRF Sisteminin tək yönlü kasset tipli daxili bloku |
| İsitmə Gücü | 5.0 kw |
| Daxili blokun çəkisi | 14 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 812-395-230 mm |
| Panel | PMP-40BMW |
| Panelin ölçüsü | 1000-470-30 mm |
| Panelin çəkisi | 3 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri