PUHY-P250YKA-96000BTU Mitsubishi electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | VRF sisteminin çöl bloku |
| BTU | 96000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 58 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 195 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 1650x920x740 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri