PUHY-P500YNW-191000BTU Mitsubishi electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 191000 |
| Növ | VRF sisteminin çöl bloku |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PUHY-P500YNW |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 63 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 253 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 1650x1220x740 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri