AUX ARVWM-H022/NR1D(J) - 7 000 BTU
449,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Daxili blokun çəkisi | 10.5 kq |
| Brend | AUX |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 7000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Növ | ARV sisteminin daxili bloku |
| Gərginlik | 220~240 V |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-38 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 881x294x194 mm |
| Soyutma Gücü | 2.2 kw |
| İsitmə Gücü | 2.6 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri