AUX ARVWM-H036/NR1D(J)-12000 BTU
480,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin daxili bloku |
| BTU | 12000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVWM-H036/NR1D(J) |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-38 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 10.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 881x294x194 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri