PUMY-P250YBM-95 500BTU Mitsubishi electric
14749,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Multi sistemin xarici bloku |
| BTU | 75000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PUMY-P250YBM |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 74 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 196 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 1,662×1,050×460 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri