PUMY-P300YBM - 114 300 BTU Mitsubishi electric
14780,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 114300 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PUMY-P300YBM |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 76 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 196 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 1,662×1,050×460 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri