AUX ARV-H500/SR1MV - 170 000 BTU
11900,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 170000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Soyutma Gücü | 50.4 KW |
| İsitmə Gücü | 50.4 KW |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 63 dB |
| Xarici blok ölçüləri | 1635-1340-765 mm |
| Xarici blokun çəkisi | 330 kq |
| Gərginlik | 380-415 V |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri