SLZ-M25L / SLP-2FALM-9 000BTU Mitsubishi electric
11299,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Kasset tipli Daxili blok |
| BTU | 9000 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 25-31 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 245-570-570 mm |
| Soyutma Gücü | 2.5 KW |
| İsitmə Gücü | 3.2 KW |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri