AUX ARV-H450/SR1MV - 154 000 BTU
10100,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin xarici bloku |
| BTU | 154000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARV-H450/SR1MV |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 61 dB |
| Xarici blok ölçüləri | 1635-1340-765 mm |
| Xarici blokun çəkisi | 265 kq |
| Soyutma Gücü | 45.0 kw |
| İsitmə Gücü | 45.0 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri