SEZ-M71VAQ / PAC-YT52CRA-27 000BTU Mitsubishi electric
1890,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 27000 |
| İdarəetmə tipi: | Multi sistemin kanal tipli daxili bloku |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 26-34 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 30 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 250-1100-732 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri