MSZ-SF35VE-12000 BTU INVERTER Mitsubishi electric
1870,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 12000 |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| Növ | Split sistem |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Model | MSZ-SF35VE |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 3.5 KW |
| İsitmə Gücü | 4.0 KW |
| Daxili blokun çəkisi | 10 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 31 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 299-798-195 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 550-800-285 mm |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 3.2-9.1 |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (qızdırma), m3/dəq | 3.0-11.0 |
| İstehsalçı ölkə | Tailand |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri