SRK25ZSX-W/SRC25ZSX-W İNVERTER Mitsubishi heavy
1939,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 9000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R 32 |
| Model | Diamond seriyası SRK25ZSX-W / SRC25ZSX-W |
| Kampressor növü | İnverter |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Soyutma Gücü | 2.5 KW |
| İsitmə Gücü | 3.2 KW |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 55 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 57 dB |
| Gərginlik | 220/240 V |
| Daxili blokun ölçüləri | 92 x 30.5 x 22 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 80 x 54 x 29 sm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri