AUX ARV-H120/4R1A - 41 000 BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 41000 |
| Növ | ARV sisteminin xarici bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARV-H120/4R1A |
| Gərginlik | 220-240 V |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 57 dB |
| Soyutma Gücü | 12.3 KW |
| İsitmə Gücü | 13.2 KW |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri