AUX ARV-H140/4R1A - 48 000 BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin xarici bloku |
| BTU | 48000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARV-H140/4R1A |
| Xarici blok ölçüləri | 1325-940-370 mm |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 57 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 86 kq |
| Soyutma Gücü | 14.0 kw |
| İsitmə Gücü | 16.5 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri