AUX ARV-H330/SR1MV - 112 000 BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin xarici blok |
| BTU | 112000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARV-H330/SR1MV |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 58 dB |
| Gərginlik | 380-415 V |
| Xarici blok ölçüləri | 1635-990-765 mm |
| Soyutma Gücü | 33.5 KW |
| İsitmə Gücü | 33.5 KW |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri