AUX ARV-H400/SR1MV - 136 000 BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 136000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARV-H400/SR1MV |
| Soyutma Gücü | 40.0 KW |
| İsitmə Gücü | 40.0 KW |
| Xarici blokun çəkisi | 265 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 1635-1340-765 mm |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 61 dB |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri