AUX ARVCA-H056/NR1DYBB-19000BTU
755,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| BTU | 19000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun ölçüləri | 570*570*260 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 38-45 dB |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri