AUX ARVLD-H045/NR1DY - 15 300 BTU
770,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 15300 |
| Növ | KANAL TİPLİ DAXİLİ BLOK |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVLD-H045/NR1DY |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 28-34 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 23.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 200-1000-470 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri