TCL TAC-09CHSA/XA82
769,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | TCL |
| Rəng: | Qara |
| Zəmanət | 12 ay |
| Əsas funksyaları | Soyutma .İsitmə |
| BTU | 9000 |
| Təsir sahəsi | 30-40 m² |
| Model | TCL TAC-09CHSA/XA82 |
| Növ | Split sistem |
| Gücü | 2800 W |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Soyutma Gücü | 2.8 Kvt |
| İsitmə Gücü | 2.8 Kvt |
| Gərginlik | A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 42 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 53 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 8.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 24 kq |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri