AUX ARVMD-H090/NR1DM - 30 700 BTU
1000,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 30700 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVMD-H090/NR1DM |
| Daxili blokun ölçüləri | 245-1000-700 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 32 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 37-41 dB |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri