Kondisioner HANN ASW-H24A4/FVR1
1015,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Hann |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 12 ay |
| Freon növü | R410A |
| BTU | 24000 |
| Təsir sahəsi | 70-80 m² |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Əsas funksyaları | Soyutma, İsitmə |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Soyutma Gücü | 7.0 kVt |
| İsitmə Gücü | 7.1 kVt |
| Model | ASW-H24A4/FVR1 |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 46 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 56 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 16 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 50 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 108.2 × 33 × 23.3 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 80 × 69 × 30 sm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri