Kondisioner Gree Bora GWH18AACXD-K3NNA4B
1019,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Gree Kondisioner |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Gücü | 4800 W |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 18000 |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Təsir sahəsi | 50-60 m² |
| Əsas funksyaları | Soyutma, İsitmə |
| Soyutma Gücü | 4.8 kVt |
| İsitmə Gücü | 5.16 kVt |
| Model | GWH18AAC |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 32 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 53 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 11 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 39 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 28.9 × 84.9 × 21.5 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 54 x 84.9 x 32 sm |
| Təyinatı | Məişət |
| Avtomatik rejim | var |
| Turbo rejimi | var |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri