AUX ARVMD-H125/4R1M - 42 600 BTU
1025,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin orta təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| BTU | 42600 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Gərginlik | 220~240 V |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 39-45 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 43 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 245*1400*700 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri