AUX ARVCA-H112/NR1DYB-38200 BTU
990,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| BTU | 38200 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun ölçüləri | 288*840*840 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 40-44 dB |
| Panel | MB-08A |
| Panelin ölçüsü | 55-950-950 mm |
| Panelin çəkisi | 5.7 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 27 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri