AUX AMCA-H12/4R - 12 000 BTU
979,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 12000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R32 |
| Model | AMCA-H12/4R |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 35-45 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 570-570-260 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 18 kq |
| Panelin ölçüsü | 650×650×55 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri