AUX ARVMD-H080/NR1DM - 27 000 BTU
960,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 27000 |
| Növ | ARV sisteminin orta təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Zəmanət | 24 ay |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 37-41 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 30 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 245-1000-700 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri